Jak wygląda współpraca.

  1. Skontaktuj się z nami 500 48 66 66, telefon odbierze detektyw, który będzie prowadził Państwa sprawę. Możesz się przedstawić, ale nie musisz. Wstępnie zapoznaj detektywa z problematyką. W przypadku, gdy mieszkają Państwo w pobliżu, umawiamy się z Państwem u nas w biurze, a gdy istnieje potrzeba, możemy umówić się na neutralnym gruncie wskazanym przez Państwa. W przypadku sporych odległości istnieje możliwość przyjęcia zlecenie telefonicznie.
  2. Spotykamy się np. u nas w biurze. W spotkaniu nikt nie będzie nam przeszkadzał, a całość czasu będzie poświęcona na analizowanie Państwa sprawy. Pierwsze spotkanie trwa około godzinę czasu. Podczas tego spotkania detektyw informuje Państwa o kosztach naszej usługi oraz o oferowanych przez nas możliwościach. Nie wywieramy nacisku na podpisanie umowy, stawiamy na to, by klient przemyślał decyzję o zleceniu nam działań. W przypadku rezygnacji nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.
  3. Podpisujemy umowę. Umowa zawiera zakres działań, czas o okres jak i wszystkie koszty. Umowa jest napisana przejrzyście i czytelnie. Otrzymują Państwo umowę. W przypadku działań obyczajowych prosimy o trzymanie umowy u znajomych, rodziny, w pracy itp. Ustalamy formę dalszego kontaktu i informujemy o tym, jak powinni się Państwo zachowywać podczas naszej współpracy. Mogą Państwo być na bieżąco informowani o przebiegu śledztwa, jednak wolimy informować o końcowym rezultacie sprawy. Robimy tak, by emocje nie zepsuły nam pracy.
  4. Działania prowadzimy do momentu osiągnięcia najlepszego rezultatu. Nie preferujemy rozliczeń godzinowych, lecz przy krótkotrwałych działaniach przyjmujemy również taką formę rozliczeń. Preferujemy kontakt z Państwa prawnikiem, by móc dostarczyć jemu materiał dowodowy w formie preferowanej przez niego.
  5. Po osiągnięciu rezultatu spisujemy raport z naszych działań, przekazujemy jego Państwu wraz z obrobionym materiałem dowodowym (foto, wideo, stenogramy, nagrania, dokumenty itp) jak i komplet materiału “surowego”. Nie przetrzymujemy kopii naszych działań, wyjątkiem jest wyraźna prośba zleceniodawcy.
  6. Po przekazaniu Państwu materiału, dalej możemy być z Państwem w kontakcie.